НАПН України
Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Патріотичне виховання за творами Василя Сухомлинського

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді і  щорічних Днів пам’яті В.О.Сухомлинського у ДНПБ України імені В.О.Сухомлинського відбулася вистава літературно-музичної композиції за творами видатного педагога «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо».

28 вересня в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського фахівці бібліотеки разом із педагогами дошкільного навчального закладу № 428 Києва і вихованцями старшої групи та їхніми батьками були учасниками театралізованого свята.

З вітальним словом виступила директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Лариса  Березівська. Вона наголосила, що видатний український педагог Василь Сухомлинський залишив у спадок близько 1500 оповідань і казок для дітей, які перекладено 59 мовами світу. Директор підкреслила, що казки Василя Олександровича сповнені любові до рідної землі, родини та батьків, природи, їх читання сприяє як розвитку дітей, так і їхньому національно-патріотичному вихованню. Наразі у  бібліотеці експонується книжкова виставка «Ідеї Василя Сухомлинського як концептуальна основа національно-патріотичного виховання».

Під керівництвом музичного працівника садочка Світлани Пархоменко діти підготували театралізовану літературно-музичну композицію за творами В. О. Сухомлинського: «Мишка та лисичка», «Рибка і жаба», «Бабусин борщ», виконали танок «Соняшників», «Осені», «Оркестр жабенят».

На згадку про захід фахівці бібліотеки всім дітям подарували книги, а також передали в дарунок садочку бібліографічний покажчик «В. О. Сухомлинський. Біобібліографія: 2008–2013 рр.».  Директор дитячого садка Наталія Заріцька подарувала бібліотеці квітку соняха – улюблену квітку Василя Олександровича, виготовлену дітьми й підкреслила, що педагогічний колектив ДНЗ № 428 у своїй роботі особливого значення приділяє педагогічній системі виховання Василя Сухомлинського, а цьому сприяє тісна співпраця з фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

http://www.dnpb.gov.ua/id/2873/

 

Прес-служба НАПН України
12:50 02.10.2015