![](/uploads/images/news/1436783959.jpg)
30 червня 2015 р., в Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України відкрито Виставку соціального плакату, присвячену шляхам вирішення соціальних проблем нашої країни. Виставку організували: фундатори І Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами “Шлях до моєї країни-2014” Олена Корусь та Наталія Клименко і заступник директора Інститутупсихології імені Г.С. Костюка НАПН України Людмила Карамушка.
Роботи, що представлені на Виставці, надійшли на конкурс з усіх куточків України та були відібрані до фіналу. До виставки увійшли як серії плакатів на тему єдності України, духовного розвитку особистості, здорового спообу життя, так і окремі плакати, присвячені соціальній поведінці у громадських місцях під гаслом “Реальність починається з тебе”. Також на виставці можна побачити плакати патріотичної тематики та плакати про довіру до себе та протистояння інформаційній плутанині.
Всього за чотири дні роботи Виставка уже знайшла позитивний відгук у співробітників Інституту та представників організацій, з якими взаємодіє Інститут (вищі навчальні заклади, школи, громадські організації та ін.), що відображено у Книзі відгуків Виставки.
Запрошуємо відвідати Виставку!
10:39 13.07.2015