16 червня 2021 року відбувся захист звітів головних розпорядників бюджетних коштів Національній раді з питань розвитку науки і технологій про використання коштів на наукову та науково-технічну діяльність, одним з яких була Національна академія педагогічних наук України.
З доповіддю, що супроводжувалася демонстрацією презентації, виступив президент НАПН України Василь Кремень.
Заслуховування та оцінювання звітів головних розпорядників бюджетних коштів за 2020 рік здійснювала робоча група, утворена з представників Наукового та Адміністративного комітетів Національної ради із залученням представників МОН, Мінфіну, Мінекономіки, Мінстратегпрому України.
Засідання відбулося в режимі онлайн на платформі ZOOM.
Захист звіту Національної академії педагогічних наук України відбувся успішно, отримавши схвальні відгуки з багатьох позицій. Водночас з боку членів робочої групи було висловлено зауваження і пропозиції щодо поліпшення діяльності НАПН України, що конструктивно було сприйнято вченими НАПН України.
З виголошеним текстом звіту і презентацією можна ознайомитися за посиланням https://visnyk.naps.gov.ua/index.php/journal/article/view/158
Довідково: Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (пункт 7 частини 7 статті 20), а також Положення про Національну раду України з питань розвитку науки і технологій (підпункт 7 пункту 3), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 226, до основних функцій Національної ради з питань розвитку науки і технологій належить зокрема заслуховування та оцінювання звітів центральних органів виконавчої влади, Національною фонду досліджень України, Національної академії наук України, національних галузевих академій наук та інших головних розпорядників бюджетних коштів, шо здійснюють наукову та науково-технічну діяльність або є замовниками наукових досліджень та розробок, про стан використання коштів на наукову та науково-технічну діяльність та отримані результати. і вне сення пропозицій за резул ьтатами їх розгляду.
18:26 16.06.2021