НАПН України
Закладка 1Закладка 2Закладка 2
ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ – УЧИТЕЛЯМ

Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України провели серію всеукраїнських науково-методичних вебінарів для вчителів «Цифрове освітнє середовище початкової школи: методичний аспект»,«Освітнє середовище початкової школи і проєкт «Розумники» (SmartKids)», «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів». Учасниками практико орієнтованих заходів стали вчителі початкової школи, учителі фізики, хімії, біології та математики, заступники директорів з навчально-виховної роботи, методисти управлінь освітою з усієї України.

З учителями молодших школярів обговорено питання специфічних форм і методів організації навчальної діяльності учнів у цифровому освітньому середовищі, технологічні аспекти організації фронтальної роботи і роботи в малих групах, найкращі практики використання електронних освітніх ресурсів на уроках математики, української мови і читання, цифровий моніторинг виконання завдань учнями, а також побудова індивідуальної траєкторії розвитку учнів.

З метою підвищення фахового рівня учасників велику увагу приділено сучасному комп’ютерному обладнанню в початковій школі та створенню віртуального кабінету вчителя.

Предметом навчання і зацікавленої дискусії учителів математики і предметів природничого циклу були:комп’ютерне моделювання в школі, пізнавальне завдання як складова розвитку когнітивних здібностей учнів, системи комп’ютерного моделювання для підвищення якості освіти, інноваційні практикивикористання комп’ютерного моделювання під час практичних і лабораторних робіт, білінгвальний підхід у використання комп’ютерного моделювання, формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів та розвиток цифровоїкомпетентності всіх учасниківосвітнього процесу.

За результатами вебінару усі учасники отримали сертифікати. Доступ до реєстру сертифікатів на сайті інституту: http://iitlt.gov.ua/register/

Пресслужба НАПН України
10:58 06.05.2020