Мета проведення вебінару: ознайомлення керівників закладів загальної середньої освіти України з новітніми технологіями та можливостями гейміфікації в освітньому процесі для розвитку softskills («м’яких» або «гнучких» навичок) у здобувачів освіти, як надпрофесійних та надкомпетентнісних навичок, якими має володіти повноцінна креативна особистість, громадянин, патріот.
Ведучий вебінару – Констянтин Галюк, автор єдиної запатентованої та сертифікованої в Україні технології по створенню трансформаційних ігор SMARTGAME, аспірант НПУ ім. М.Драгоманова, викладач Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, фахівець з гейміфікації, коуч-ігротехнік, бізнес-тренер, підприємець.
Співорганізаторами і учасниками вебінару стали Олена Онаць, завідувач відділу економіки та управління ЗСО Інституту педагогіки НАПН України, Президент Асоціації керівників шкіл України та Лідія Попович, науковий співробітник відділу.
У вебінарі взяли активну участь представники експериментальних закладів відділу.
Більше 40 активних слухачів з усіх куточків України отримали унікальну нагоду дізнатися про можливості, які надають прикладні трансформаційні ігри та гейміфікація освітнього процесу в школі, тобто «секрети» цих технологій (зокрема, повноцінна реалізація засад та завдань НУШ, зростання рівня навчальних досягнень здобувачів освіти; адаптації та психологічного комфорту учнів; особливості застосування технологій гейміфікації у початковій школі; спрямованість її використання для підлітків; застосування гейміфікації на рівні всього закладу освіти з метою формування метакомпетентностей тощо); дізналися про особливості гейміфікації в освітньому процесі в режимі дистанційного навчання; отримати практичні приклади гейміфікації освітнього процесу в школі та формування за його допомогою softskills («м’яких» або «гнучких» навичок) учнів( на прикладах детального коментаря до кількох ігор: «Фінансова стратегія»; «Соціальний ліфт»; «Classcraft»)
Учасники вебінару мали змогу пошуку нових підходів та рішень для свого закладу, як для роботи в режимі дистанційного навчання, так і по завершенні карантину.
Наступного четверга, 23 квітня 2020 року, плануємо провести ще один безкоштовний вебінар за цією ж темою, оскільки не всі бажаючі змогли взяти участь 13 квітня. Слідкуйте за нашими оголошення на стоінці Інституту педагогіки НАПН України та сторінці групи АКШУ. Час проведення вебінару з 15 до 16 години. Посилання на реєстрацію у наступних повідомленнях.
15:51 14.04.2020