![](/uploads/images/news/1354094266.jpg)
15 листопада 2012 року відбулася зустріч президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя з президентом Канадського бюро міжнародної освіти пані Карен МакБрайд.
У зустрічі взяли участь: директор Канадського бюро міжнародної освіти Карен Далкі, керівник Проекту розроблення та впровадження публічної політики в Україні Сергій Котенко, перший віце-президент НАПН України Володимир Луговий, перший заступник директора з науково-дослідної роботи Інституту вищої освіти Світлана Калашнікова, керівник прес-служби НАПН України Лідія Ткаченко, начальник відділу міжнародних наукових зв’язків Параска Доценко, перекладач Олег Литвак.
Мета зустрічі: обговорення питання щодо налагодження співпраці між двома інституціями, а також прямого співробітництва між науковими установами, вищими навчальними закладами України і Канади.
Президент НАПН України Василь Кремень розповів, зокрема, про кроки, здійснені Національною академією педагогічних наук України у сфері реформування освіти України, осучаснення нормативно-правової бази галузі, наголосив на необхідності співпраці з канадськими інституціями з метою вивчення досвіду Канади у сфері розвитку вищої, професійно-технічної освіти та освіти дорослих.
Президент Канадського бюро міжнародної освіти пані Карен МакБрайд поінформувала про зацікавленість канадської сторони у системній співпраці з НАПН України, яка має великий науковий потенціал, поінформувала про візит до України групи ректорів вищих навчальних закладів Канади з метою ознайомлення зі системою освіти, а також для визначення напрямів інституційного співробітництва.
Учасники зустрічі висловили одностайну думку щодо необхідності окреслення напрямів двосторонньої співпраці з огляду на те, що сфера освіти в Україні, як і в багатьох інших державах, є «сферою №1» – особистісного розвитку людини, що є основоположним у розвитку держави.
Прес-служба НАПН України
11:17 28.11.2012