На виконання положень Угоди про співпрацю Національною академією педагогічних наук України та Польською академією наук 8-10 жовтня 2019 року відбудеться VIІІ Українсько-польський / польсько-український форум українських і польських науковців (Україна, м. Київ; Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, вул. Сухомлинського, 30, https://phdpu.edu.ua/).
Тема Форуму: “Освіта для миру” („Edukacja dla pokoju”).
Враховуючи функції освіти та її роль як для суспільства загалом, так і окремої особистості зокрема, організатори Форуму пропонують до розгляду такі напрями:
- Філософські засади освіти для миру.
- Інтердисциплінарність освіти для миру.
- Розвиток освіти для миру на засадах гуманістичної педагогіки.
- Вплив освіти для миру на становлення громадянського суспільства.
- Національно-патріотичне виховання дітей і дорослих.
- Професійний розвиток педагогів у контексті освіти для миру.
- Освіта для миру в умовах інформаційно-технологічного суспільства.
- Освіта яв важливий чинник виховання поваги до культурних цінностей українського і польського народів, їх історико-культурних надбань і традицій.
- Формальні й неформальні виміри освіти дорослих для миру.
Просимо учасників Форуму до 1 квітня 2019 року підготувати статтю відповідно до вимог обсягом 0,5 д.а. українською, польською або англійською мовами та надіслати на електронні адреси: [email protected] (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України); [email protected] (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди).Тему статті необхідно визначити відповідно до одного із запропонованих напрямів Форуму.
ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ
- Стаття має бути надрукована в Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 12, у зносках – 10; міжрядкова відстань – 1,5.
- Оформлення списку використаних джерел має відповідати ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання», чинному від 2016.07.01.
- Усі зноски розміщувати в нижній частині сторінки.
- Якщо цитується публікація одного автора, після його прізвища вказати назву джерела, з якого взято цитату або там же, коли попередньо цитована була та сама робота. У разі цитування статей із журналів застосовуються аналогічні принципи, причому, заголовок журналу береться в лапки.
- В примітках і в бібліографії просимо вказувати назви видавництва цитованого джерела.
- Структура статті: вступ, головна частина, що складається з підрозділів, висновки і бібліографія.
- До статті додати анотацію українською, польською та англійською мовами загальним обсягом від 1800 до 2000 знаків кожна та ключові слова (5-8 слів).
18:15 14.01.2019