Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Друга Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011»

Шановні панове!

2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13) відбудеться Друга  Міжнародна  виставка  «СУЧАСНІ  НАВЧАЛЬНІ  ЗАКЛАДИ  –  2011».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Відповідно до Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» 2011 рік оголошено Роком освіти та  інформаційного суспільства. Виставка презентує в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, представить творчі здобутки педагогічних колективів і наукових установ в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Про участь у виставці заявили близько 735 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 27 регіонів України та Росії, Аргентини, Швейцарії, Китаю, Словаччини, Польщі, Американські Ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS, Консультаційний центр освіти в США, Програма імені Фулбрайта в Україні, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), CampusFrance.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» за своїм науковим і фаховим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, уже отримала суспільне визнання і є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою.

Серед учасників:

115 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, міжнародних організацій;

558 – післядипломних установ освіти, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів, навчально-методичних центрів;

27 – регіональних органів управління освітою;

35 – підприємств, фірм, видавництв, засобів масової інформації.

На 112 семінарах, науково-практичних конференціях, «круглих столах» відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

2 березня 2011 р. о 16.00 відбудеться нагородження переможців у рейтинговому виставковому конкурсі і конкурсах по тематичним номінаціямз нагородженням відповідно Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» та «Лідер післядипломної педагогічної освіти України», Почесними  нагородами за досягнення в науковій та міжнародній діяльності, Золотими, Срібними та Бронзовими медалями.

Вперше на міжнародній виставці2 березня 2011 р.відбудуться науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і практичних працівників галузі освіти з проблем: Школа майбутнього» - проводить Мадзігон В.М., директор Інституту педагогіки; «Учитель XXI століття»- проводить Зязюн І.А., директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих; «Національна рамка кваліфікацій» - проводить Луговий В.І., директор Інституту вищої освіти; «Особистість XXI століття» - проводить Бех І.Д., директор Інституту проблем виховання.

2 березня 2011 р. відбудуться:

 • презентація на стенді Національного центру «Мала академія наук України» спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України на тему: «Інформаційно-технологічна складова системи пропедевтики та підтримки науково-дослідницької діяльності учнів в рамках функціонування Національного центру «Мала академія наук України» - ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «ВІДКРИТА ПРИРОДНИЧА ДЕМОНСТРАЦІЯ»;
 • конференція Дніпропетровського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільнозкорпорацією Intel в Україні та Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на тему: «Інноваційна модель електронного навчання «1 учень – 1 комп’ютер» в навчальних закладах Дніпропетровщини»;
 • круглий стілІллінецького державного аграрного коледжу та Швейцарського аграрного коледжу «Навчання органічного землеробства – шлях до здоров’я нації»;
 • презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта;
 • презентація на стенді Козятинського МВПУ залізничного транспорту, Силламяеського ПТУ (Естонія) та Доправної академії м.Тренчин (Словаччина) на тему: «Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом»;
 • круглий стіл Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на теми: «Управління освітою: регіональний аспект», «Наукові дослідження в системі роботи інституту післядипломної педагогічної освіти». 

3 березня 2011 р. відбудуться:

 • круглий стіл Національного центру «Мала академія наук України» та  Інституту обдарованої дитини НАПН України на тему: «Доступ до сучасних знань – стратегічний напрямок розвитку освіти»;
 • круглий стіл Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта» на тему: «Вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації щодо умов Національної рамки кваліфікацій України»;
 • семінар Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тему: «Використання новітніх інформаційних технологій і формування іномовних компетенцій фахівця». 

4 березня 2011 р. відбудуться:

 • семінар Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на тему: «Навчання та дослідження в Німеччині»;
 • круглий стіл Інституту професійно-технічної освіти НАПН України«Профільне навчання (технологічний напрям) учнів старшої школи на базі ПТНЗ: досвід, ресурси, можливості та перспективи» та багато інших фахових заходів.

Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, працівників освіти, науковців, так і для учнів 9-х та 11-класів, студентів та їх батьків.

                З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: http://www.vsosvita.com.ua/

Шановно запрошуємо Вас на виставку!

З щирою повагою,

Оргкомітет виставки       

вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38  044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

E-mail: expo@vsvit.com.ua, Http:// http://www.vsosvita.com.ua/


14:13 01.03.2011