Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Прес-конференція «Науково-методологічне та науково-медичне забезпечення реалізації Національного проекту «Відкритий світ»

24 січня 2012 року (вівторок) у приміщенні Національної академії педагогічних наук (м. Київ, вул. Артема, 52а) відбудеться прес-конференціяПрезидента Національної Академії педагогічних наук Василя Кременя, Президента Національної Академії медичних наук Андрія Сердюка та керівника Національного проекту «Відкритий світ»Ігоря Куруса на тему: «Науково - методологічне та науково – медичне забезпечення реалізації Національного проекту «Відкритий світ».

Під час заходу відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю.

Початок презентації в 12:00 год.

Акредитація відбувається за телефоном 044 2544015 (додатковий 282)

11 січня 2012 року розпочався пілот Національного проекту «Відкритий світ». В ході пілоту в 704 середніх школах України тестуються технічні та організаційні рішення, а також мультимедійні електронно-освітні ресурси (уроки), які передбачається використовувати при розгортанні національного проекту «Відкритий світ».

Національний проект «Відкритий світ» - один із 11 національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища, в якому за допомогою новітніх інформаційно - телекомунікаційних технологій забезпечити усіх учасників навчального – виховного процесу: учнів, учителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних. Уніфікація методик навчання і в режимі реального часу забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів методистами і педагогами. Створення умов, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливостей доступу до якісної освіти кожного громадянина України незалежно від місця проживання.

Реалізація національного проекту на першому етапі, який триватиме 4 роки, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це більше 1,5 млн. дітей, доступом до навчання з використанням новітніх технологій, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації і творчості. Забезпечить запровадження у системі освіти п'ять нових педагогічних інструменти: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.

Національний проект «Відкритий світ» знаходиться під управлінням Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

Прес-служба НАПН України
10:40 23.01.2012