НАПН України
Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Структура НАПН України » Апарат Президії НАПН України » Науково-організаційний відділ » Сектор координації наукових досліджень »

Сектор координації наукових досліджень працює з відвідувачами:

понеділок, четвер з 10-00 до 16-00 ( з 13-00 до 14-00 обідня перерва)


Алєксєєва Світлана Володимирівна 

доктор педагогічних наук, 
старший науковий співробітник сектору координації наукових досліджень


Президія НАПН України, 
сектор координації наукових досліджень, (к.312) 
вул. Січових стрільців, 52-а, 
м. Київ, 04053 
Е-mail: сoordrada@naps.gov.ua


Основні функції і завдання сектору наукових досліджень:

Організація наукової взаємодії підвідомчих установ НАПН України та закладів вищої освіти з метою сприяння розвитку наукових досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології.

Узгодження та координація тематики дисертаційних досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології, що виконуються в підвідомчих установах НАПН України та закладах вищої освіти, з урахуванням Положення про Міжвідомчу раду з координації досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології, затвердженого постановою Президії НАПН України від 23 червня 2016 р. № 1-2/9-175.

Організаційне забезпечення проведення засідань секцій Міжвідомчої ради з координації досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології (далі – Рада) та підготовка матеріалів для її членів.

Співробітництво з підрозділами Міністерства освіти і науки України щодо координації та оцінювання наукової значущості і перспективності тематики дисертаційних досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології.

Організація змістового наповнення вебсайту НАПН України, забезпечення доступу до інформаційного ресурсу Ради щодо тематики наукових досліджень, його систематичне оновлення відомостями про погоджені Радою теми дисертаційних досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології.

Участь в організації та проведенні в наукових установах і закладах вищої освіти наукових конференцій, семінарів, круглих столів з проблем розвитку наукових досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології.

Надання науково-консультативної і практичної допомоги науковим установам, закладам вищої освіти, докторантам, аспірантам, здобувачам вищої освіти з питань, що стосуються компетенції Сектору.