Анонси та оголошення
Запрошуємо академічну спільноту до обговорення проекту Стратегії розвитку НАПН України на 2015-2017 роки
Перенесена до міста Києва (Україна). Конференція відбудеться в актовій залі Президії НАПН України 14 листопада 2014 року.
Відповідно до «Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 р. № 363
Кінцевий термін прийняття заяв: 14.07.2014р. до 16:00 год.
Відбудеться 19 червня 2014 року.
Відбудеться відповідно до плану роботи НАПН України на 2014 рік, у четвер 12 червня 2014 р. о 14.00. у приміщенні Інституту психології імені Г.С. Костюка (Київ, вул. Паньківська, 2, 2-й поверх, актова зала).
Згідно з планом роботи Національної академії педагогічних наук України 29 жовтня 2014 року у м. Києві (вул. Артема 52-Д, IV поверх, зал засідань) відбудеться методологічний семінар.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталІнститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України започаткував новий науково-педагогічний проект «Літня школа педагогічної майстерності». Цей проект успішно стартував у рамках ХVІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості „Золотий лелека”, який щорічно проводиться Центром професійного саморозвитку вчителя ІПООД НАПН України, що функціонує у Миколаївській спеціалізованій школі I-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості» – експериментальному загальноосвітньому навчальному закладі всеукраїнського рівня.
10:31 22.07.2014
Через складну суспільно-політичну ситуацію зростає відповідальність всіх фахівців, які можуть позитивно вплинути на процеси, що викликають стресові стани населення, а головне — допомогти в першу чергу людям не просто вижити, зберігши свої цінні якості, а й розкрити свій потенціал і таким чином ініціювати позитивні зміни в суспільстві. Співробітники Інституту психології імені Г. С. Костюка та співробітники кафедри загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з перших днів складної ситуації беруть активну участь у наданні психологічної допомоги співвітчизникам, державним та силовим структурам.
17:09 21.07.2014
«Впровадження забезпечення якості у вищих навчальних закладів у країнах-партнерах програми Темпус» - тема семінару, що відбувся в Університеті м. Загреб (Хорватія) 11 - 13 червня. У складі української делегації, яка брала участь в семінарі, були: перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, проректор з науково-педагогічної роботи Одеської національної морської академії Вадим Захарченко, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Рашкевич, менеджер з моніторингу Національного Еразмус+ Офісу в Україні Олена Оржель.
16:56 16.07.2014
26 червня 2014 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося розширене засідання Вченої ради, присвячене 15-річчю від дня заснування Інституту.

На урочистому зібранні свої найщиріші привітання висловили вельмишановні запрошені керівники Президії, відділень, наукових установ та начальних закладів НАПН України – Гуржій Андрій Миколайович, Ничкало Неля Григорівна, Мальований Юрій Іванович, Зязюн Іван Андрійович, Олійник Віктор Васильович, Бех Іван Дмитрович, Слюсаревський Микола Миколайович, Засенко В’ячеслав Васильович, Камишин Володимир Вікторович та заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Пушкарьова Тамара Олексіївна.

13:24 02.07.2014

Узагальнюючи результати проведення масових заходів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України упродовж першого півріччя 2014 р. необхідно наголосити, що Університет виступив організатором понад десяти масових заходів, серед яких заходи міжнародного рівня, національного та регіональні.

Метою цих заходів є популяризація результатів наукових досліджень та обмін практичним досвідом у сфері управління навчальними закладами, персоналом та організаціями, економіки праці, педагогіки вищої школи та прикладної психології. Гостями та учасниками заходів були провідні вітчизняні та зарубіжні вчені у галузі психології, педагогіки та управління, члени НАПН України, студенти та викладачі УМО.

15:24 01.07.2014

20 червняв Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбувся круглий стіл «Управлінська вертикаль у шкільній освіті: якість, прозорість, взаємодія» для науковців, управлінців в галузі освіти та представників громадянського суспільства. Співорганізатори заходу – громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики» та лабораторія управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України.

Мета - представити результати досліджень: «Теорія і технології організаційних механізмів управління діяльністю загальноосвітніх навчальних закладів», яке проводиться лабораторією управління освітніми закладами Інституту педагогіки НАПН України та «Система управління загальною середньою освітою в Україні на рівні району та області: якість, прозорість, взаємодія», яке було проведено громадською організацією «Агенція розвитку освітньої політики» (АРОП) за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Окрім цього, організатори планували, ознайомити учасників з громадськими ініціативами щодо модернізації системи освіти в Україні, обговорити можливі сценарії децентралізації управління шкільною освітою в контексті Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, запропонувати рекомендації органам державного управління, місцевого самоврядування  та громадянському суспільству щодо шляхів демократизації та децентралізації шкільної освіти.

14:16 27.06.2014
24 червня в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбувся науково-практичний семінар для викладачів іноземних мов професійно-технічних навчальних закладів України на тему: «Професійна спрямованість вивчення іноземних мов у професійно-технічних навчальних закладах».
12:52 26.06.2014
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua