Анонси та оголошення
Співпраця Інституту психології імені Г.С. Костюка з українськими та зарубіжними науковими й освітніми центрами завжди була плідною.
У рамках VІІІ Всеукраїнського фестивалю науки у павільйоні «Наука» НАН України (м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, пав. № 23)
Круглий стіл «Тарас Шевченко - духовний взірець нації» відбудеться 14 травня о 14.00
Національна академія педагогічних наук України стала одним із засновників Всеукраїнського турніру інтелектуалів
Початок пленарного засідання 3 квітня 2014 року о 10 годині в актовій залі Інституту педагогіки НАПН України (Київ, вул. Артема, 52-д).
Відбудеться 27 березня 2014 року за результатами виконаних НДР у 2013 році.
Відбудуться 4 квітня 2014 року за адресою: вул. Артема, 52-Д, Інститут педагогіки НАПН України, актова зала, 4 поверх.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталУ 2014 році підвідомчі установи Національної академії педагогічних наук України взяли участь у двох представницьких міжнародних виставкових заходах: V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» і XXV Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра 2014».

18 – 20 березня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014». Із вітальним словом до учасників і гостей виставки звернувся президент НАПН України В.Г. Кремень.

10:59 18.04.2014
10 квітня у рамках виставки «Кар’єра і освіта» відбувся круглий стіл «Зміна парадигми взаємостосунків навчальних закладів і родин: від патронату до партнерства», який організував відділ виховних систем у педагогічній освіті ІПООД НАПН України.
16:29 15.04.2014

Шановні друзі!

Від Президії Національної академії педагогічних наук і від мене особисто прийміть щирі вітання з відкриттям VІІІ Всеукраїнського фестивалю науки!

Цілеспрямована успішна діяльність багатьох  науковців та дослідників України забезпечила створення визнаних у світі наукових шкіл і високотехнологічних розробок. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій сприяє не лише економічному зростанню держави, а й модернізації всієї освітньої системи, є запорукою її майбутнього.

15:35 15.04.2014

9 квітня в Університеті менеджменту освіти НАПН України відбулася традиційна студентська науково-практична конференція «Дні науки-2014: наука і практика в професійній діяльності фахівців».

Проректор Університету доктор педагогічних наук Євгенія Чернишова оголосила про відкриття форуму. З вітальним словом до учасників звернувся ректор Університету член-кореспондент НАПН України Віктор Олійник, наголосивши на важливості поєднання теоретичної і науково-практичної складової підготовки фахівців.

14:16 11.04.2014

7-8 квітня в Інституті психології НАПН України в рамках Фестивалю науки проходила звітна наукова сесія «Психологічні проблеми навчання, виховання та розвитку особистості».

Перший віце-президент НАПН України академік Володимир Луговий привітав учасників і розповів про плани реформування Академії, про нові виклики для психолого-педагогічної науки.

Відкрив звітну сесію директор Інституту академік НАПН України Сергій Максименко, який виступив з доповіддю «Психологічні чинники самодетермінації особистості в освітньому просторі».

17:07 09.04.2014
14-16 травня цього року відбуватиметься VІІІ Всеукраїнський фестиваль науки. Такі заходи є ефективною, сучасною, інтерактивною формою спілкування науковців з громадськістю. Сучасна концепція фестивалю походить з Великої Британії. Під час проведення Фестивалю науки відбувається велика кількість заходів по всій Україні. Це дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних заходах, виступи провідних вчених з популярними лекціями, екскурсії до лабораторій та музеїв, круглі столи, виставки, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів, інтерактивні шоу, наукові пікніки, науковий театр тощо. Зміст цих заходів охоплює всі дисципліни: від соціальних і гуманітарних наук до природознавства.
16:39 09.04.2014
4 квітня у НАПН України відбулися Загальні збори.У їх роботі взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Квіт, голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти України Лілія Гриневич, представник Адміністрації Президента України Василь Лукомський, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, дійсні члени, члени-кореспонденти, почесні академіки Національної академії педагогічних наук України та інші.
17:52 08.04.2014
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua