Анонси та оголошення
Експонується в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського з 19 листопада по 14 грудня 2014 року.
Експонується в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського (вул. Володимирська, 57) з 2 до 16 грудня, та введено персоналію Г. С. Костюка до інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу».
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених «Наукова молодь-2014» яка відбудеться 11 грудня 2014 року у приміщенні Інституту Інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
5 грудня 2014 р. у Педагогічному музеї України відбудеться відкриття виставки «Джерела творчості Григорія Костюка», що присвячена 115-й річниці від дня народження видатного українського психолога, педагога, засновника української психологічної школи.
Відбудуться 3-4 грудня 2014 р. о 10 год. у приміщенні Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
Національна академія педагогічних наук України повідомляє, що матеріали Методологічного семінару "Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації" видано у двох частинах
Запрошуємо вас 17 і 18 листопада 2014 року (понеділок і вівторок) взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталПротягом 1-4 грудня відбувалась чергова робоча зустріч команд проекту Еко БРУ (Екологічна освіта в Білорусії, Росії й Україні) в місті Бремен/Німеччина. В роботі семінару взяли участь представники ВНЗ та науково-дослідних установ України, Білорусії та Росії. Інститут ПТО НАПН України представляли директор ІПТО Валентина Радкевич та молодший науковий співробітник лабораторії професійного навчання на виробництві Сніжана Леу.
17:09 17.12.2014
З метою гарантування кожній дорослій людині права на навчання, формування професійних знань і вмінь, необхідних для активного творчого життя, створення належних умов для організації освіти упродовж усього життя та з метою розширення співпраці з ЮНЕСКО, створення умов для діалогу між культурами і народами у вересні – листопаді 2014 р. Національна академія педагогічних наук України спільно з Міністерством освіти і науки України, Товариством «Знання» України та представництвом Інституту з міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVV-International) по Україні провели під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міжнародні дні освіти дорослих в Україні із залученням організацій та установ при Міністерстві освіти і науки України, наукових установ Національної академії педагогічних наук України, департаментів та управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), громадських організацій і фондів, науковців зарубіжних країн.
12:53 12.12.2014
3-4 грудня в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України відбулись ХІІ Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О.П. Рудницької. Проблематика читань охоплювала достатньо широкий спектр психолого-педагогічних і професійно-мистецьких проблем: філософію педагогічної дії; мистецьку педагогіку; професійну майстерність учителя; естетичну та етичну основу фахового становлення педагога; психологічні засади мистецько-педагогічної освіти тощо. Географія наукових доповідей і творчих розвідок була представлена практично всією Україно – від Луганщини до Закарпаття. Презентували результати своїх наукових досліджень і зарубіжні гості, зокрема професор кафедри музики Литовського едукологічного університету з міста Вільнюс Іонас Кевішас, який запропонував для розгляду своєрідну тему горизонтів духовності сучасного виховання.
14:57 10.12.2014

24 листопада в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на кафедрі педагогіки відбулося засідання щорічного круглого столу на тему: «Інноваційні педагогічні технології у підготовці майбутніх вчителів». Його співорганізаторами стали відділ інноваційних педагогічних технологій ІПООД НАПН України та кафедра педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Метою круглого столу було представлення та обговорення інноваційних педагогічних технологій, які спрямовані на підвищення якості професійної підготовки вчителів.

15:23 05.12.2014
Президент НАПН України Василь Кремень у статті «Вітчизняне краєзнавство: стратегічні орієнтири сучасної освітньої парадигми» наголошує: «Не викликає заперечення той факт, що під час інтегрування вітчизняної освіти в міжнародний освітній простір важливо зберегти її національний характер, сприяти збереженню культурної спадщини (висока культура визначально спирається на досягнення національного і світового мистецтва та глибокі національні традиції), вихованню національної гордості, формуванню в майбутніх громадян національної самосвідомості через любов до рідного краю, патріотизм, без яких неможливий розвиток жодної нації. У зв’язку з цим важливого значення набуває краєзнавча освіта на всіх ступенях загальноосвітньої школи»
14:03 05.12.2014
27 листопада в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України відбулися всеукраїнські психолого-педагогічні читання, присвячені пам’яті академіка Івана Андрійовича Зязюна «Інноваційна педагогічна освіта: проблеми, реалії і перспективи». Організатором заходу став відділ інноваційних педагогічних технологій ІПООД НАПН України. У ньому взяли участь 147 науковців і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і закладів післядипломної освіти України, зокрема, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та ін.
14:00 05.12.2014

20 листопада на черговому засіданні Президії НАПН України розглянуто виконання у 2014 році Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014-2016 роки. З інформацією виступив перший віце-президент НАПН України В.І. Луговий.

Як засвідчили результати реалізації Програми, у звітному році здійснювалося виконання 88 заходів з дев’яти напрямів, а саме: «Загальні проблеми розвитку освітнього простору», «Дошкільна та загальна середня освіта», «Позашкільна освіта і виховна робота», «Професійно-технічна освіта», «Вища освіта», «Педагогічна освіта і освіта дорослих», «Психологічний супровід освіти», «Управління освітою, інформаційне забезпечення діяльності галузі» та «Проведення спільних науково-практичних масових заходів». Проаналізовано також співпрацю вчених академії з фахівцями міністерства за їх основними напрямами діяльності.

16:06 03.12.2014
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua