Анонси та оголошення
Відбудеться 21-22 травня 2015 року на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (м. Київ).
Відбудуться 3 квітня 2015 року.
Відбудеться 2 квітня 2015 року. Початок роботи – о 10.00 годині, реєстрація – з 9.00.
Організатори виставки: Національна академія педагогічних науки України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, Український державний центр позашкільної освіти Відкриття виставки: 12 березня 2015 р. о 13:45. Місце проведення: хол Президії НАПН України У холі представлено творчі роботи учнів позашкільних навчальних закладів України
12 березня 2015 р. об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».
Урочиста церемонія відкриття Виставки об 11.00, церемонія нагородження переможців конкурсу наукових розробок за тематичними номінаціями – о 16.30.
Виступ президента НАПН України В.Г. Кременя за темою «Якісна освіта в контексті цивілізаційних змін» відбудеться 12 березня 2015 року о 12.00 у конференц-залі № 2 (кінолекційний зал).
На порталі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського
Відбудеться 12 березня 2015 року о 14 годині (вул. Артема, 52-А, конференц-зал).


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал20 березня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Комісар з досліджень, науки та інновацій Європейського Союзу Карлос Моедас підписали Угоду між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

У церемонії підписання також взяли участь Міністр освіти і науки Латвії Маріте Сеіле, голова науково-дослідної робочої групи Ради Постійного представництва Латвії в ЄС Лаума Сіка; Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун та заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Під час прес-конференції з нагоди набуття асоційованого членства України у програмі ЄС «Горизонт 2020»  Міністр освіти і науки Сергій Квіт нагадав про важливість вибору Україною шляху до європейської інтеграції та широких можливостях, які «Горизонт 2020» відкриває для української науки. Міністр також подякував європейській стороні за розуміння, підтримку та співпрацю. В тому числі, і за запропоновану для України 95-відсоткову знижку внеску, який  кожна європейська країна повинна сплатити за участь в даному проекті.

16:20 24.03.2015
Кращих знавців української мови столиці відзначили в Київському міському будинку вчителя. Тут відбулося нагородження переможців київського міського етапу XV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.
15:32 18.03.2015
Нещодавно на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся українсько-німецький форум «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики». Метою цього форуму стало налагодження співробітництва між МОН України й Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень ФРН, Спілкою ректорів України і Конфедерацією ректорів Німеччини, а також ВНЗ двох країн. Продуктивний діалог, у якому взяли участь міністр освіти і науки Сергій Квіт, заступник міністра освіти і науки Максим Стріха, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, академік НАПН України Леонід Губерський, інші представники української сторони та начальник відділу «Науково­дослідне управління – підтримка науки» Університету м. Кельн Матіас Хендрікс. Про це – публікація газети «Освіта України» «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД».
15:31 18.03.2015
12 березня на засіданні Президії НАПН України було розглянуто діяльність Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України щодо надання психотерапевтичної допомоги військовослужбовцям і цивільному населенню, які зазнали психологічних травм у зоні АТО. З цього питання доповіла завідувач лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Зоя Кісарчук. В обговоренні доповіді взяли участь лікар-невропатолог вищої категорії, завідувачка консультативно-поліклінічним відділенням Державного управління Інституту медичної праці НАМУ України Ксенія Возніцина, психолог-психотерапевт, керівник психологічного центру «Рівновага» м. Києва Оксана Шльонська, психолог у представництві міжнародної організації «Право на здоров’я» м. Києва Тетяна Сіренко, а також заступник директора Департаменту Державної прикордонної служби України Сергій Мул і заступник начальника психологічного центру Національної гвардії України Сергій Чижевський.
16:42 17.03.2015

14 березня 2015 року у Педагогічному музеї України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Музеї навчальних закладів як осередки патріотичного виховання».

Захід здійснено в межах проекту Педагогічного музею України «Музейна педагогіка в Україні» та у співпраці з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Ініціатори зібрання мали на меті визначити місце і роль потенціалу музеїв при навчальних закладах України у процесі патріотичного виховання учнів, представити кращий досвід їхньої діяльності та розробити рекомендації на допомогу педагогам-керівникам.

10:30 17.03.2015
У статті "Чому ми бідні, якщо такі освічені?" (DT.UA, № 6, 2015 р.) йшлося про необхідність сутнісних змін в українській освіті задля підготовки людини до життя та діяльності в нових цивілізаційних умовах ХХІ ст. Серед цих змін, безумовно, важливе місце посідають зміни у змісті освіти, зокрема загальної середньої освіти. До цього закликають не тільки численні нарікання та критичні зауваження з боку батьків, вчителів і, найголовніше, школярів, а й неупереджений, об′єктивний та всебічний аналіз освітніх документів і навчально-методичного забезпечення освітньо-виховного процесу.
10:24 15.03.2015
12 березня 2015 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015». Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». На виставці «Сучасні заклади освіти» було представлено найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.
19:35 13.03.2015
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua