Анонси та оголошення
3–4 березня 2015 року відбудеться ХХІ щорічнa науковa конференція "Соціальна і політична психологія сьогодні: здобутки, проблеми, нові рубежі".
Адреса проведення: Інститут соціальної і політичної психології НАПН України,
м. Київ, вул. Андріївська, 15, ІІІ поверх, актова зала.
Програма конференції додається.
Виставка до 160-річчя від дня народження видатного педагога Тимофія Григоровича Лубенця експонується у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського (вул. М. Берлинського, 9) з 20 лютого до 10 березня.
Оголошується конкурс з обрання представника НАПН України до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (далі – Нацагентство) відповідно до статті 19 Закону України “Про вищу освіту” (2014 р.) та згідно з рекомендаціями Круглого столу “Якість вищої освіти України: очікування, завдання, перспективи”, що проведений 6 лютого 2015 р. Міністерством освіти і науки України.
3 березня 2015 року о 15:00 в експозиційній залі Педагогічного музею України (м. Київ, вул. Володимирська, 57, Будинок учителя, 2-й поверх) буде відкрито виставку «Педагогіка добра академіка Івана Зязюна».
24 лютого 2015 року о 12.00 у приміщенні Президії НАПН України (Київ, вул. Артема, 52-А, конференц-зал) відбудеться презентація науково-аналітичної доповіді «Про зміст загальної середньої освіти», підготовленої вченими Національної академії педагогічних наук України.
Відбудеться 14-16 жовтня 2015 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Відбудеться 2 квітня 2015 року в НАПН України (м. Київ, вул. Артема, 52-Д).


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталВідкриття, знахідки, гіпотези в кожній галузі наук є результатом діяльності вчених усього світу. Винятком не є і наша з Вами галузь — освітянська. Свій внесок у розвиток цієї науки зробили й роблять українські вчені та науковці, окремі з яких творять і працюють в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України. А діє Інститут ще з 1993 року.
Ні для кого не є секретом, що науковці Інституту досліджують і розробляють найсучасніші технології професійної педагогічної освіти та освіти дорослих. Уперше в Україні запроваджено дослідження проблем порівняльної професійної педагогіки і психології в країнах Європи і Америки, проблем мистецької освіти, теорії і практики педагогічної майстерності, педагогічних інноваційних технологій неперервної професійної освіти, андрагогіки, професійного виховання.
14:08 26.02.2015
«Маємо рухатись у бік створення сучасного змісту освіти», — наголосив президент НАПН України, академік Василь Кремень під час презентації тематичної науково-аналітичної доповіді, що відбулася учора у Національній академії педагогічних наук.
(Публікація в газеті "Голос України")
13:43 26.02.2015
24 лютого у Президії Національної академії педагогічних наук України відбулася презентація науково-аналітичної доповіді НАПН України «Про зміст загальної середньої освіти». Громадський проект підготовки науково-аналітичної доповіді з проблем удосконалення змісту загальної середньої освіти Національна академія педагогічних наук України здійснила з ініціативи президента НАПН України, академіка Василя Кременя. Дослідження провели науковці Інституту педагогіки, Інституту психології імені Г.С. Костюка, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту гігієни та медичної екології імені О.М. Марзєєва НАМН України.
14:13 25.02.2015
20 лютого на базі Запорізького ВПУ моди і стилю відбулася творча зустріч науковців Інституту ПТО НАПН України з учасниками експерименту академічного рівня з теми «Організаційно-педагогічні умови функціонування освітньо-професійного кластеру з формування трудового потенціалу регіону».
10:36 25.02.2015
Українці є однією з найосвіченіших націй у світі. В усякому разі за формальними показниками — за відсотком дітей, що навчаються в школі, за відсотком тих, хто отримує середню освіту, відсотком юнаків і дівчат, що здобувають вищу освіту. До того ж українці начебто славляться своєю працездатністю. Але чому ж українці в цілому живуть набагато гірше, ніж інші народи, в яких, до речі, немає такого чорнозему, корисних копалин, гірші кліматичні умови? Чому економічний розвиток країни відстає від інших країн? (Не беремо до уваги агресії Росії, дій внутрішніх сепаратистів, що, безумовно, вкрай негативно позначається на житті країни).
19:17 21.02.2015
19 лютого 1975 року відповідно до Постанови Ради Міністрів УРСР №85 було офіційно відкрито Педагогічно-меморіальний музей В.О. Сухомлинського в селищі Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області.
10:35 20.02.2015
Університет менеджменту освіти НАПН України ─ лідер вітчизняної освіти дорослих. Викладачі-андрагоги Університету як носії історично сформованих традицій та практичного досвіду організації навчання у формальній освіті, активно реагуючи на сучасні життєві виклики суспільства «економіки знань», створюють нові технології професійної діяльності андрагога неформальної освіти, розробляють інноваційні методики навчання для дорослих, що ґрунтовані на ідеях «фасилітативної андрагогіки» та європейському досвіді.
10:27 20.02.2015
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua