Анонси та оголошення
Відбудеться 2 квітня 2015 року в НАПН України (м. Київ, вул. Артема, 52-Д).
Кінцевий термін прийняття заяв: 06.02.2015р. до 16:00год.
27 січня 2015 року у Педагогічному музеї України відбудеться відкриття фотовиставки.
Відбудеться 28 січня 2015 року.
Відбудеться 21 січня 2015 року о 15.00 в приміщенні Президії (вул. Артема, 52-А, конференц-зал).
Експонується в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського з 19 листопада по 14 грудня 2014 року.
Експонується в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського (вул. Володимирська, 57) з 2 до 16 грудня, та введено персоналію Г. С. Костюка до інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу».


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал23 січня 2015 року відбулася зустріч Неллі Ничкало, академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, з пані Анітою Якобсоне, регіональним директором Представництва DVV International по Україні, Білорусі, Молдові.
12:44 27.01.2015
Щомісяця Platfor.ma розповідає про стипендії, гранти і стажування, дедлайни яких уже скоро. У нашій сьогоднішній добірці — резидентська програма з візуальних мистецтв, стипендії на навчання в Німеччині та Норвегії, докторські дослідження в Польщі чи Фінляндії, стажування у Гарварді і Центрі європейських студій та стипендіальна програма для журналістів у США.
12:24 27.01.2015
На засіданні Президії НАПН України 22 січня 2015 року було розглянуто питання «Про результати експериментальної роботи Інституту обдарованої дитини із cоціально-педагогічного проектування розвитку обдарованості учнів». Доповідав про результати дослідження завідувач відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук Валерій Киричук. Від комісії, що перевіряла результати дослідження, виступила член-кореспондент НАПН України Ольга Ярошенко. В обговоренні взяли участь представники навчальних закладів і освітянської спільноти.
16:57 26.01.2015
21 січня у Національній академії педагогічних наук України відбувся круглий стіл «Структура загальної середньої освіти України». Організаторами заходу стали Президія НАПН України, Відділення загальної середньої освіти та Інститут педагогіки НАПН України. До обговорення були запрошені Комітет Верховної Ради з науки і освіти та Міністерство науки і освіти.
17:01 21.01.2015
Верховна Рада 29 грудня ухвалила Закон "Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (№ 1577), яким визначено, що мережу методичних кабінетів в галузі освіти буде оптимізовано, а видатки на їх утримання скорочено, передавши ці повноваження обласним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування. На думку ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Віктора Олійника, при таких умовах місцеві органи самоврядування схиляються до тотального скорочення штатних одиниць районних (міських) методичних служб або повної її ліквідації, що є неприпустимим.
16:39 16.01.2015
Функціонування системи післядипломної освіти визначено статтею 53 Конституції України, статтями – 29, 47 та 48 Закону України «Про освіту», статтею 60 Закону України «Про вищу освіту». На часі – визначення на загальнодержавному рівні шляхів та стратегії змін післядипломної освіти: сьогодні післядипломна освіта має розглядатися на законодавчому рівні як засіб забезпечення мобільності, конкурентоспроможності та захищеності педагогічних, інженерно-педагогічних, науково-педагогічних і керівних кадрів освітньої галузі на ринку праці, а це вимагає нагальної потреби у прийнятті Закону України «Про післядипломну освіту». Своє бачення розвитку післядипломної педагогічної освіти пропонує директор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Віктор Олійник.
12:44 16.01.2015

Шановні колеги! Дорогі друзі! 

Від Президії Національної академії педагогічних наук України і від мене особисто прийміть щирі і теплі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці зимові свята осяють Вашу оселю і всю Україну світлом добра, мудрості та людського щастя, додадуть надії і віри у власні сили, впевненості у краще майбутнє нашого народу.Бажаю, щоб всі негараздизалишились у минулому, а Новийрік став роком перемоги і миру, добрих змін іновихдосягнень. 

Від усього серця бажаю Вам і Вашій родині міцного здоров’я, невичерпної енергії і оптимізму, наснаги в усіх справах і починаннях, любові і процвітання на благо України та її народу! 

11:23 29.12.2014
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua