Анонси та оголошення
Телефон довіри 044-288-33-46 Психологічна підтримка та допомога Анонімно. Безкоштовно. Цілодобово 099-632-18-18 093-609-30-03 068-770-3-770 Вартість дзвінка згідно чинних тарифів
Запрошуємо академічну спільноту до обговорення проекту Стратегії розвитку НАПН України на 2015-2017 роки
Перенесена до міста Києва (Україна). Конференція відбудеться в актовій залі Президії НАПН України 14 листопада 2014 року.
Відповідно до «Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 р. № 363
Кінцевий термін прийняття заяв: 14.07.2014р. до 16:00 год.
Відбудеться 19 червня 2014 року.
Відбудеться відповідно до плану роботи НАПН України на 2014 рік, у четвер 12 червня 2014 р. о 14.00. у приміщенні Інституту психології імені Г.С. Костюка (Київ, вул. Паньківська, 2, 2-й поверх, актова зала).


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталЗ 11 по 24 липня у ТРГК «Сонячна долина» (с. Бояни, Чернівецька область) працював міжнародний дитячий табір «Джерела толерантності», який об’єднав представників національних громад з усієї України. Директором табору була старший науковий співробітник лабораторії навчання російської мови та мов інших етнічних меншин Інституту педагогіки НАПН України Наталія Бакуліна.

Упродовж зміни разом проживали й спілкувались 123 дитини з різних національних громад України – ассирійці, болгари, вірмени, греки, євреї, кримські татари, литовці, марокканці, німці, поляки, румуни, росіяни, сирійці, українці. У зв’язку з ситуацією, що склалася в державі, організатори запросили безкоштовно відпочивати дітей-переселенців з південно-східних регіонів України і політичних біженців.

10:28 21.08.2014
13 серпня 2014 року відбулася зустріч Василя Григоровича Кременя, президента Національної академії педагогічних наук України, із Пані Анітою Якобсоне, регіональним директором Представництва DVV International (Об’єднання народних університетів Німеччини) по Україні, Білорусі, Молдові, з метою обговорення питань подальшої співпраці НПН України та DVV International в реалізації завдань задля розвитку сфери освіти дорослих в Україні.
10:14 14.08.2014

Президент НАПН України – про необов’язкові шкільні класи, державно-громадський контроль над освітою і тестування здібностей школярів

– Після зміни керівництва міністерства в НАПН відбулися загальні збори, на яких було окреслено нову парадигму спільної роботи. Розкажіть про це докладніше.

– Призначення Сергія Квіта міністром і формування ним команди керівництва МОН дозволило визначити подальший розвиток співпраці між міністерством і НАПН. Академія вважає своїм завданням максимально сприяти і допомагати МОН у здійсненні ним модернізації освіти, забезпеченні ефективнішого функціонування освітньої системи. Для цього ми, зокрема, підготували програму спільної діяльностіМОН і НАПН на 2014–2016 роки. Ізнею ознайомилися не лише фахівці міністерства й академії – вперше її направили начальникам обласних управлінь освіти і науки, щоб вони теж моглидолучитися до її втілення. У цій програмі чітко означені не тільки зміст діяльності, а й виконавці, терміни реалізаціїі прогнозовані результати. Ми – і керівництво Національної академії педагогічних наук України, і члени, і працівники установ академії – налаштовані всіляко сприяти діяльності нового керівництва Міністерства освіти і науки та підтримуємо основні ідеї, висловлені міністром і його колегами.

12:14 04.08.2014
24 липня 2014 року під головуванням першого віце-президента НАПН України В.І. Лугового відбулося засідання конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення на підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів, фахівців, робітничих кадрів та підвищення кваліфікації у НАПН України у 2014 році.
15:27 30.07.2014
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України започаткував новий науково-педагогічний проект «Літня школа педагогічної майстерності». Цей проект успішно стартував у рамках ХVІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості „Золотий лелека”, який щорічно проводиться Центром професійного саморозвитку вчителя ІПООД НАПН України, що функціонує у Миколаївській спеціалізованій школі I-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості» – експериментальному загальноосвітньому навчальному закладі всеукраїнського рівня.
10:31 22.07.2014
Через складну суспільно-політичну ситуацію зростає відповідальність всіх фахівців, які можуть позитивно вплинути на процеси, що викликають стресові стани населення, а головне — допомогти в першу чергу людям не просто вижити, зберігши свої цінні якості, а й розкрити свій потенціал і таким чином ініціювати позитивні зміни в суспільстві. Співробітники Інституту психології імені Г. С. Костюка та співробітники кафедри загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з перших днів складної ситуації беруть активну участь у наданні психологічної допомоги співвітчизникам, державним та силовим структурам.
17:09 21.07.2014
«Впровадження забезпечення якості у вищих навчальних закладів у країнах-партнерах програми Темпус» - тема семінару, що відбувся в Університеті м. Загреб (Хорватія) 11 - 13 червня. У складі української делегації, яка брала участь в семінарі, були: перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, проректор з науково-педагогічної роботи Одеської національної морської академії Вадим Захарченко, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Рашкевич, менеджер з моніторингу Національного Еразмус+ Офісу в Україні Олена Оржель.
16:56 16.07.2014
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ВПЕРЕД >>
вул. Артема, 52-А, Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua