НАПН України
Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Учені академії відновлюватимуть освітньо-наукову сферу Донбасу

18 вересня відбулося чергове засідання Президії НАПН України. Розглянуто питання про результати діяльності Університету менеджменту освіти НАПН України з реалізації магістерської програми «Управління навчальним закладом».  В обговоренні взяли участь президент Університету розвитку людини «Україна» П. Таланчук, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н. Клокар, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Т. Пушкарьова.

Президія академії розглянула  питання про проведення Загальних зборів та методологічного семінару НАПН України; про виконання кошторису доходів і видатків Державного бюджету України науковими установами, закладами та організаціями, що віднесені до відання НАПН України, за перше півріччя 2014 року.

Проте найбільшу увагу Президія НАПН України зосередила на обговоренні інформації першого віце-президента В. Лугового, директора Інституту психології імені Г.С.Костюка С. Максименка, ректора Університету менеджменту освіти В. Олійника, директора Інституту соціальної і політичної психології М. Слюсаревського про участь НАПН України у відновленні функціонування освітньо-наукової сфери Донецької та Луганської областей. Розповіли про роботу працівників очолюваних ними установ щодо надання допомоги особам, які постраждали від подій в окремих районах Донбасу. Президія НАПН України постановила схвалити проведену роботу і рекомендувала її продовжити. Академікам-секретарям  відділень доручено, зокрема, вивчити питання, пов’язані з використанням розробок академії для відновлення функціонування освітньо-наукової сфери Донецької та Луганської областей; під час перегляду тематики наукових досліджень зосередити зусилля вчених відділень і установ НАПН України на розробленні питань національного й військово-патріотичного виховання дітей і молоді в Україні та врахувати потреби Луганської і Донецької областей. Найголовнішими завданнями для підвідомчих установ академії мають стати: вивчення стану і розробка відповідних заходів щодо участі наукових колективів у наданні підтримки освітянам  Донецької та Луганської областей; організація надання методичної допомоги педагогічним працівникам з упровадження дистанційної форми навчання; у стислі терміни розробка й апробування методики для психологічної і соціально-психологічної реабілітації всіх категорій постраждалих.

 

Прес-служба НАПН України
15:02 22.09.2014