Анонси та оголошення
Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України методологічний семінар відбудеться 15 листопада 2018 року. 16 листопада 2018 р. відбудуться загальні збори Національної академії педагогічних наук України на тему «Проблеми модернізації змісту освіти в умовах реформування української школи».
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
Відбудеться 24 жовтня 2018 р. у рамках Деcятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».
Відбудеться 16 листопада 2018 року
Круглий стіл відбудеться 19 жовтня 2018 року о 14.00 у приміщенні Президії НАПН України
підготовлено книжкову виставку «Український науковець у галузі навчання і виховання молодших школярів»


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталВітання президента НАПН України В.Г.Кременя президенту НАН України Б.Є.Патону

Вельмишановний Борисе Євгеновичу!

Від Президії Національної академії педагогічних наук України і від мене особисто прийміть щирі і сердечні вітання з 50-річчям обрання Вас на посаду президента Національної академії наук України – головної наукової установи нашої держави!

Видатний вчений і громадянин, Герой України, пів сторіччя Ви очолюєте  НАН України, що  під Вашим керівництвом перетворилася на один з найбільших наукових центрів Східної Європи, відомий і  визнаний  в усьому світі. Завдяки Вашому  авторитетові вченого і громадського діяча НАН України завжди  відігравала й відіграє важливу роль у житті суспільства і держави, у прогресі науки й освіти, у розвитку економіки України. Керуючи Академією, Ви зробили багато не тільки для розвитку фундаментальних досліджень , а й створення на їх основі новітніх технологій.

Ви завжди прагнули і прагнете поставити досягнення вчених на службу економіці, промисловості, сільському господарству. Це відбилося в розвитку цілеспрямованих фундаментальних досліджень, активній участі академічних інститутів у науково-технічних програмах різного рівня.

Вами зроблено величезний особистий внесок в адаптацію Національної академії наук і всієї науки України до умов ринкової економіки. Завдяки Вашим зусиллям була скоординована діяльність державних академій наук у нашій країні, співпраця з університетами, розширено їх взаємодію в інтересах розвитку науки і держави в цілому.

Ваш колосальний внесок у розвиток вітчизняної науки, її гуманістичних цінностей та етичних вимірів важко переоцінити. Ваш беззаперечний авторитет науковця зі світовим ім'ям має величезний вплив на поширення гуманістичних і демократичних цінностей  на глобальному і національному рівнях.

Як президент НАН України Ви завжди дбаєте про наукову молодь, якій належить майбутнє, про залучення молодих талантів до наукової роботи в інститутах і аспірантурі. Ви завжди пов'язуєте підготовку молодих кадрів з покращенням умов складної, але важливої для суспільства праці вченого.

Видатний Вчений і великий Вчитель, Педагог Ви надихаєте своїм прикладом великі колективи науковців і організаторів науки, тисячі вчених і освітян, сприяєте створенню сприятливих умов для їх творчості.Дійсний патріот, Ви ніколи не стояли осторонь від проблем нашої держави.

Ваш видатний внесок у розвиток вітчизняної науки, її гуманістичних цінностей та етичних вимірів здобув визнання у світі. Ви завжди сприяєте поширенню демократичних цінностей, захисту прав та гідності людини.

Тож дозвольте побажати Вам, шановний Борисе Євгеновичу, бадьорості духа, міцного здоров'я, процвітання і нових наукових здобутків в ім'я України та кожного її громадянина!

З повагою
Президент НАПН України,
президент товариства "Знання" України
академік НАН і НАПН України
В.Г.КРЕМЕНЬ


15:34 28.02.2012
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua