Анонси та оголошення
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
18 квітня 2017 р. за результатами голосування наукових працівників Інституту соціальної та політичної психології НАПН України обрано директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України –члена-кореспондента НАПН України Слюсаревського Миколу Миколайовича.
Кінцевий термін прийняття заяв: 21.04.2017р.
6-8 квітня 2017 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудуться Тридцять перша щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017», виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном”) та «Ярмарок Вакансій».
26 січня 2017 року Президією НАПН України оголошено конкурс проектів наукових досліджень за галузевою тематикою, виконання яких розпочинається в 2018 році
Роботи прийматимуться до 30 квітня.
На виставці експонуватиметься навчальна та художня література, періодичні видання, дитяча книга 1917–1921 рр. з фондів Педагогічного музею України.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталВітання президента НАПН України В.Г.Кременя президенту НАН України Б.Є.Патону

Вельмишановний Борисе Євгеновичу!

Від Президії Національної академії педагогічних наук України і від мене особисто прийміть щирі і сердечні вітання з 50-річчям обрання Вас на посаду президента Національної академії наук України – головної наукової установи нашої держави!

Видатний вчений і громадянин, Герой України, пів сторіччя Ви очолюєте  НАН України, що  під Вашим керівництвом перетворилася на один з найбільших наукових центрів Східної Європи, відомий і  визнаний  в усьому світі. Завдяки Вашому  авторитетові вченого і громадського діяча НАН України завжди  відігравала й відіграє важливу роль у житті суспільства і держави, у прогресі науки й освіти, у розвитку економіки України. Керуючи Академією, Ви зробили багато не тільки для розвитку фундаментальних досліджень , а й створення на їх основі новітніх технологій.

Ви завжди прагнули і прагнете поставити досягнення вчених на службу економіці, промисловості, сільському господарству. Це відбилося в розвитку цілеспрямованих фундаментальних досліджень, активній участі академічних інститутів у науково-технічних програмах різного рівня.

Вами зроблено величезний особистий внесок в адаптацію Національної академії наук і всієї науки України до умов ринкової економіки. Завдяки Вашим зусиллям була скоординована діяльність державних академій наук у нашій країні, співпраця з університетами, розширено їх взаємодію в інтересах розвитку науки і держави в цілому.

Ваш колосальний внесок у розвиток вітчизняної науки, її гуманістичних цінностей та етичних вимірів важко переоцінити. Ваш беззаперечний авторитет науковця зі світовим ім'ям має величезний вплив на поширення гуманістичних і демократичних цінностей  на глобальному і національному рівнях.

Як президент НАН України Ви завжди дбаєте про наукову молодь, якій належить майбутнє, про залучення молодих талантів до наукової роботи в інститутах і аспірантурі. Ви завжди пов'язуєте підготовку молодих кадрів з покращенням умов складної, але важливої для суспільства праці вченого.

Видатний Вчений і великий Вчитель, Педагог Ви надихаєте своїм прикладом великі колективи науковців і організаторів науки, тисячі вчених і освітян, сприяєте створенню сприятливих умов для їх творчості.Дійсний патріот, Ви ніколи не стояли осторонь від проблем нашої держави.

Ваш видатний внесок у розвиток вітчизняної науки, її гуманістичних цінностей та етичних вимірів здобув визнання у світі. Ви завжди сприяєте поширенню демократичних цінностей, захисту прав та гідності людини.

Тож дозвольте побажати Вам, шановний Борисе Євгеновичу, бадьорості духа, міцного здоров'я, процвітання і нових наукових здобутків в ім'я України та кожного її громадянина!

З повагою
Президент НАПН України,
президент товариства "Знання" України
академік НАН і НАПН України
В.Г.КРЕМЕНЬ


15:34 28.02.2012
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua