Анонси та оголошення
Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України відбудеться 15 листопада 2018 року.
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
Відбудеться 16 листопада 2018 року
Круглий стіл відбудеться 19 жовтня 2018 року о 14.00 у приміщенні Президії НАПН України
підготовлено книжкову виставку «Український науковець у галузі навчання і виховання молодших школярів»
24–28 вересня 2018 р.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталДруга Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011»

Шановні панове!

2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13) відбудеться Друга  Міжнародна  виставка  «СУЧАСНІ  НАВЧАЛЬНІ  ЗАКЛАДИ  –  2011».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Відповідно до Указу Президента «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні» 2011 рік оголошено Роком освіти та  інформаційного суспільства. Виставка презентує в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, представить творчі здобутки педагогічних колективів і наукових установ в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Про участь у виставці заявили близько 735 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 27 регіонів України та Росії, Аргентини, Швейцарії, Китаю, Словаччини, Польщі, Американські Ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS, Консультаційний центр освіти в США, Програма імені Фулбрайта в Україні, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), CampusFrance.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» за своїм науковим і фаховим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, уже отримала суспільне визнання і є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою.

Серед учасників:

115 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, міжнародних організацій;

558 – післядипломних установ освіти, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів, навчально-методичних центрів;

27 – регіональних органів управління освітою;

35 – підприємств, фірм, видавництв, засобів масової інформації.

На 112 семінарах, науково-практичних конференціях, «круглих столах» відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

2 березня 2011 р. о 16.00 відбудеться нагородження переможців у рейтинговому виставковому конкурсі і конкурсах по тематичним номінаціямз нагородженням відповідно Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» та «Лідер післядипломної педагогічної освіти України», Почесними  нагородами за досягнення в науковій та міжнародній діяльності, Золотими, Срібними та Бронзовими медалями.

Вперше на міжнародній виставці2 березня 2011 р.відбудуться науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і практичних працівників галузі освіти з проблем: Школа майбутнього» - проводить Мадзігон В.М., директор Інституту педагогіки; «Учитель XXI століття»- проводить Зязюн І.А., директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих; «Національна рамка кваліфікацій» - проводить Луговий В.І., директор Інституту вищої освіти; «Особистість XXI століття» - проводить Бех І.Д., директор Інституту проблем виховання.

2 березня 2011 р. відбудуться:

 • презентація на стенді Національного центру «Мала академія наук України» спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України на тему: «Інформаційно-технологічна складова системи пропедевтики та підтримки науково-дослідницької діяльності учнів в рамках функціонування Національного центру «Мала академія наук України» - ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «ВІДКРИТА ПРИРОДНИЧА ДЕМОНСТРАЦІЯ»;
 • конференція Дніпропетровського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільнозкорпорацією Intel в Україні та Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на тему: «Інноваційна модель електронного навчання «1 учень – 1 комп’ютер» в навчальних закладах Дніпропетровщини»;
 • круглий стілІллінецького державного аграрного коледжу та Швейцарського аграрного коледжу «Навчання органічного землеробства – шлях до здоров’я нації»;
 • презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта;
 • презентація на стенді Козятинського МВПУ залізничного транспорту, Силламяеського ПТУ (Естонія) та Доправної академії м.Тренчин (Словаччина) на тему: «Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом»;
 • круглий стіл Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на теми: «Управління освітою: регіональний аспект», «Наукові дослідження в системі роботи інституту післядипломної педагогічної освіти». 

3 березня 2011 р. відбудуться:

 • круглий стіл Національного центру «Мала академія наук України» та  Інституту обдарованої дитини НАПН України на тему: «Доступ до сучасних знань – стратегічний напрямок розвитку освіти»;
 • круглий стіл Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта» на тему: «Вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації щодо умов Національної рамки кваліфікацій України»;
 • семінар Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тему: «Використання новітніх інформаційних технологій і формування іномовних компетенцій фахівця». 

4 березня 2011 р. відбудуться:

 • семінар Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на тему: «Навчання та дослідження в Німеччині»;
 • круглий стіл Інституту професійно-технічної освіти НАПН України«Профільне навчання (технологічний напрям) учнів старшої школи на базі ПТНЗ: досвід, ресурси, можливості та перспективи» та багато інших фахових заходів.

Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, працівників освіти, науковців, так і для учнів 9-х та 11-класів, студентів та їх батьків.

                З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: http://www.vsosvita.com.ua/

Шановно запрошуємо Вас на виставку!

З щирою повагою,

Оргкомітет виставки       

вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38  044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

E-mail: expo@vsvit.com.ua, Http:// http://www.vsosvita.com.ua/


14:13 01.03.2011
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua