Анонси та оголошення
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
18 квітня 2017 р. за результатами голосування наукових працівників Інституту соціальної та політичної психології НАПН України обрано директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України –члена-кореспондента НАПН України Слюсаревського Миколу Миколайовича.
Кінцевий термін прийняття заяв: 21.04.2017р.
6-8 квітня 2017 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудуться Тридцять перша щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017», виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» (“Освіта за кордоном”) та «Ярмарок Вакансій».
26 січня 2017 року Президією НАПН України оголошено конкурс проектів наукових досліджень за галузевою тематикою, виконання яких розпочинається в 2018 році
Роботи прийматимуться до 30 квітня.
На виставці експонуватиметься навчальна та художня література, періодичні видання, дитяча книга 1917–1921 рр. з фондів Педагогічного музею України.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталРодоначальник Академії - Інституту педагогіки виповнилося 85 років

22 грудня головний інститут Національної академії педагогічних наук України - Інститут педагогіки – святкував ювілей. Привітати усіх причетних до знаменної дати прийшли секретар Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Катерина Самойлик, голова підкомітету з питань фахової освіти цього Комітету Віталій Курило, перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма,керівники обласних інститутів післядипломної освіти, управлінь освіти, ректори педагогічних й інших навчальних закладів.

Інститут педагогіки всією своєю історією заслужив на добре слово, наголосив президент НАПН України Василь Кремень. Сьогодні не можна уявити освіту в Україні (а в той час в Українській радянській соціалістичній республіці) без Інституту педагогіки, який у різний час по-різному називався, але найбільше запам’яталася назва «Ундіп». Адже всі програми україномовного складу навчання дітей в республіці, багато підручників, державні стандарти, методичні рекомендації і багато чого іншого створювалося в той час на основі діяльності саме цього інституту. Інститут успішно здійснював науково-методичне забезпечення розвитку освіти в Україні за весь період його існування. І у злеті освітянської сфери  - значна частка роботи всіх поколінь працівників закладу, зазначив Василь Григорович. Особливого значення робота інституту набула із здобуттям незалежності України. Адже на основі спадщини, яку ми отримали від УРСР, треба було створити цілісну гармонійну сучасну систему освіти в Україні. Завдяки інституту було створено програми середньої школи, державні стандарти середньої школи, а нині вони вже переглядаються і багато зроблено для того, щоб з’явилися нові стандарти. Багато підручників було створено саме завдяки вченим інституту. І тут ми можемо говорити про успішну його діяльність. Колектив інституту став родоначальником Національної академії педагогічних наук України. Інститут і сьогодні залишається найбільш потужним закладом, а інші інститути Академії створено або на основі Інституту педагогіки або на основі Інституту психології.

Василь Кремень оголосив вітання колективу Інституту педагогіки України від Президента України Віктора Януковича. «Вагомі здобутки працівників Інституту у справі утвердження новаторських  освітніх технологій, спрямованих на підтримку талановитих дітей, гідно оцінені Україною,  - йдеться у вітальному слові Глави держави. - Переконаний, що ваша праця і надалі сприятиме розвитку вітчизняної освіти».

Фото Елеонори Золотарьової

Лідія Рапіна
12:30 26.12.2011
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua