НАПН України
Закладка 1Закладка 2Закладка 2
Двадцять шоста міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День Студента 2014»

13 листопада 2014  року  у  Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»  відбулося урочисте відкриття  Двадцять шостої міжнародної виставки «Освіта та кар’єра –  День Студента 2014».

Організатори виставки:Товариство «Знання» України за підтримки  Міністерства освіти і науки України таНаціональної академії педагогічних наук України,  

Привітання виставці надіслали: міністр освіти і науки України Сергій Квіт та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

У церемонії урочистого відкриття взяли участь голова Комітету Верховної Ради України  з питань науки і освіти Гриневич Лілія Михайлівна, заступник міністра освіти і науки України   Полянський Павло Броніславович, президент Національної академії педагогічних наук України,  президент  Товариства ”Знання” України   Кремень Василь Григорович; голова правління Товариства «Знання» України – Кушерець Василь Іванович; Надзвичайний і Повноважний  Посол  Чеської Республіки в Україні Іван Почух; Надзвичайний і Повноважний Посол  Канади в Україні Роман Ващук; Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Влад Лернер; заступник Посла Республіки Польща в Україні    -  Даріуш Гурчинські; радник з питань культури та співробітництва, директор Французького Інституту в Україні   Ерік ТОСАТІ.

В урочистому відкритті виставки взяв участь духовий оркестр Національної академії внутрішніх справ.

У прес-центрі  Українського дому  відбулася церемонія нагородження кращих вищих навчальних закладів України дипломами та нагородами виставки. Серед вищих навчальних закладів України, які отримали Гран-прі виставки у різних номінаціях,  Українська медична стоматологічна  академія; Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Київський університет імені Бориса Грінченка; Національний університет харчових технологій; Одеська національна морська академія; Київський університет права Національної академії наук України; Херсонська державна морська академія; Національний медичний університет імені О.О. Богомольця; Українська академія друкарства; Харківський національний медичний університет; Національний фармацевтичний університет; Тернопільський національний економічний університет та інші вищі навчальні заклади України.

 В Українського дому розмістилася широкомасштабна експозиція виставки, на якій були представлені більше 160 учасників.  Україну представляли понад 80 навчальних закладів різних рівнів і форм власності з 25 регіонів, наукові установи, методичні центри,міжнародні установи і представництва, видавництва.

 

У  виставці взяли участь і представили свої експозиції 80 вищих навчальних закладів з   Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Великобританії. Великими павільйонами на виставці були представлені павільйони Франції (10 університетів)  та Польщі (27 учасника).Також у виставці взяли участь Представництво Європейської комісії, Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні,  Французький культурний центр  та провідні українські агенції.

Виставку супроводжувала велика змістовна тематична програма. Протягом трьох днів в двох залах для презентацій безперервно проходили семінари, науково-практичні конференції, «круглі» столи, презентації, тренінги, майстер-класи. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі виставки мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що провели представники освітніх концернів, коледжів і університетів.

Змістовні науково-практичні заходи представили установи Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційного розвитку та змісту освіти Міністерства освіти і науки України, представники Європейської комісії в Україні та учасники виставки.

Організаторами виставки був проведений конкурс з 16 тематичних номінацій:

 

  • Видання підручників та навчальних посібників нового покоління для профільних навчальних закладів;
  • Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології;
  • Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки;
  • Досягнення у працевлаштуванні випускників  вищого навчального закладу;
  • Профорієнтаційна робота серед молоді;
  • Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи;  
  • Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • Науково-дослідна діяльність навчального закладу;
  • Інформаційні IT-технології у вищому навчальному закладі;
  • Розвиток студентського самоврядування у вищих навчальних закладах;
  • Розвиток соціальної активності студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації;
  • Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу;
  • Ефективність науково-дослідної діяльності вищого навчального закладу;
  • Впровадження інноваційних методів навчання; 

 

На конкурс було подано понад 100 робіт.Переможці в конкурсі з тематичних номінацій були нагороджені Гран-прі,  золотими та срібними медалями.

Виставку  знає і відвідує молодь Києва, а також молоді люди з  різних регіонів України. Саме тут сконцентровано все, що стосується можливостей отримання професійної  освіти як в Україні, так і за кордоном. На виставці були представлені різноманітні молодіжні програми, програми студентських обмінів тощо. Виставка була цікавою як для широкої громадськості, так і для випускників шкіл і студентів, які мали нагоду наочно впевнитися в рівні освіти навчальних закладів і визначитися на майбутнє з подальшим навчанням.

Міжнародна виставка „Освіта та кар’єра”, за відгуками фахівців, відвідувачів, українських та закордонних учасників,  сьогодні є наймасштабнішою та рейтинговою міжнародною освітянською виставкою в Україні.

Прес-служба НАПН України
11:48 14.11.2014