Анонси та оголошення
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
Відбудеться 30 січня 2018 року о 10.00 в приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України (вул. Січових стрільців, 52-А, м. Київ).
11 січня 2018 року обрано директора Інституту проблем виховання НАПН України
10 січня 2018 року в Українському науково-методичному центрі практичної психології і соціальної роботи НАПН України відбулися вибори директора.
18 грудня 2017 року відбулися вибори директора Інституту педагогіки.
Відбудеться 14 грудня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. М.Берлинського, 9.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталВперше в Україні відбувся Український дитячий форум

Організаторами Форуму стали  Педагогічний музей Національної академії педагогічних наук України спільно з Всеукраїнською спілкою дитячих громадських організацій за підтримки  Державної служби молоді та спорту України. Головна мета Форуму - популяризація, консолідація та розвиток дитячого громадського руху в Україні. Участь у заході взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, народний депутат України Андрій Пінчук, голова Українського дитячого форуму Юрій Москаленко та інші.

Свою діяльність на Форумі презентували такі дитячі організації як Всеукраїнська дитяча спілка "Екологічна варта", федерація "Айкі Те Гатана Рю" України, "Школа Фусін", "Козаченьки", "Школа безпеки" та Асоціація гайдів України.

Відкриваючи Форум, директор Педагогічного музею України В. Малюга наголосив, що проведення Українського дитячого форуму є продовженням плідної співпраці музею з дитячими громадськими об’єднаннями у межах проекту «Коло друзів».

Вітаючи учасників і гостей Форуму Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко зокрема зауважив, що дитячий громадський рух є невід'ємною складовою демократичних процесів суспільства і Україна повинна відповідати стандартам такого суспільства.

Директор департаменту з питань молоді та комунікацій Державної служби молоді та спорту України Ігор Хохич передав вітання від Голови Служби Равіля Сафіулліна.

"Сьогодні дитячий громадський рух розпочав своє відродження і суттєво впливає на процеси, які відбуваються в Україні, - зауважив Равіль Сафіуллін.
Равіль Сафіуллін зазначив, що держава підтримує діяльність дитячих громадських організацій, які сприяють соціальному становленню та захисту прав дитини. 

У резолюції, яку ухвалили учасники  Українського дитячого форуму йдеться про створення в Україні Громадської Ради з питань розвитку дитячого громадського руху та проведення  зустрічей членів Ради з провідними науковцями, громадськими діячами і представниками політичних сил.
З доповідями про сучасний стан та перспективи дитячого руху виступили директор Інституту проблем виховання НАПН України І.Бех, директор Інституту розвитку сім’ї та молоді А. Мішин, завідувач лабораторії дитячих об’єднань Інституту проблем виховання НАПН України Т. Окушко та ін.

Усі учасники Форму були нагороджені дипломами.

Прес-служба НАПН України
18:09 07.11.2011
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua