Анонси та оголошення
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
16 листопада 2017 року в НАПН України відбудеться методологічний семінар “Нові тенденції і явища у дитячому та молодіжному середовищі в Україні: цивілізаційний, культурологічний, інформаційний виміри”. Організатори семінару Національна академія педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки україни, Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН україни.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.
Документи приймаються до 4 серпня 2017 р. у науково-організаційному відділі апарату Президії НАПН України (к. 204).
Експонується книжкова виставка «Ільченко Віра Романівна – дослідник у галузі реформування змісту освіти»
Національна академія педагогічних наук України глибоко сумує з приводу смерті академіка НАПН України Галіка Ісаковича Артемчука
30 червня 2017 року за результатами голосування наукових працівників Інституту обдарованої дитини НАПН України обрано директора Інституту обдарованої дитини НАПН України – Гальченка Максима Сергійовича.


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталГайворонському міжшкільному навчально-виробничому комбінату – 50!

У вересні цього року Гайворонському міжшкільному навчально-виробничому комбінату виповнилось 50 років.  У 1961 році тут було створено нову форму трудового виховання – міжшкільні майстерні, засновником яких був талановитий педагог, мудрий організатор, великий ентузіаст трудового навчання  - Михайло Михайлович Ставчанський.В 1973 році рішенням місцевої влади на базі міжшкільних майстерень був створений міжшкільний навчально-виробничий комбінат, в якому навчались учні  з 20 шкіл району.

Діяльність комбінату отримала визнання на найвищому рівні, досвід був схвалений Міністерствами освіти СРСР та УРСР, узагальнений педагогічною наукою. Учнівську молодь у Гайвороні готували з 15 професій, які потрібні були народному господарству. Вже тоді в МНВК було закладено підґрунтя особистісно-зорієнтованого навчання та виховання.

Тут трудове навчання і виховання та профорієнтаційна робота супроводжувалися інтелектуальним, моральним, естетичним і фізичним розвитком школярів. Комбінат був еталоном серед сільських закладів подібного типу в СРСР, досвід його вивчався науковцями і практиками в Болгарії, Польщі, Монголії.

29 вересня 2011 року на базі Гайворонського МНВК Кіровоградської області відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена проблемам трудового навчання учнівської молоді та науково-практичний семінар на тему "Шляхи удосконалення трудового виховання та профільного навчання учнівської молоді в сучасних умовах роботи міжшкільних навчально-виробничих комбінатів".

В роботі Конференції взяла участь делегація Національної академії педагогічних наук України, яку очолив перший віце-президент НАПН України Василь Миколайович Мадзігон. Учасниками науково-практичних заходів були науковці Інституту педагогіки НАПН України, фахівці інститутів післядипломної освіти, начальники та заступники начальників районних відділів освіти Кіровоградської області, відділів освіти державних адміністрацій Одеської, Вінницької, Черкаської областей, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На конференції були обговорені завдання, зміст, структура профільного і професійного навчання та професійної орієнтації старшокласників, загальноосвітніх навчальних закладів що здійснюють комплексні заходи з трудового виховання учнів, акцентувалась увага на створені умов для розвитку креативності, професійної самосвідомості та формування компетентностей шкільної молоді.

Під час конференції відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  засновнику Гайворонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Михайлу Михайловичу Ставчанському.
Прес-служба НАПН України
12:49 04.10.2011
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua