Анонси та оголошення
25 березня 2016 року загальними зборами НАПН України схвалено Стратегію розвитку Національної академії педагогічних наук України на 2016-2022 роки.
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України оголошує набір до докторантури та аспірантури на 2017-2018 навчальний рік
1 червня 2017 року в Інституті педагогіки НАПН України (вул. Січових Стрільців, 52-д) о 17 годині відбудеться презентація книги Миколи Мельника "І не тільки про себе", яка нещодавно вийшла друком у видавничому домі "Простір".
22 травня 2017 року (з 9 до 21 години) в Київському планетарії відбудеться Великий «Шевченко-фест», присвячений річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі.
Термін подачі заявок – до 23 травня 2017 р.
До 75-річчя від дня народження Олександри Яківни Савченко - доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, триває книжкова виставка «Відомий учений у галузі дидактики та методики початкової освіти»
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН УКРАЇНИ


Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий порталАкадемія розширює міжнародну співпрацю

20 січня Президія  НАПН  України розглянула питання про міжнародне наукове співробітництво НАПН України за 2008-2010 роки.

Перший віце-президент НАПН України  Василь Мадзігон  ґрунтовно доповів про основні напрями співпраці Академії з країнами близького й далекого зарубіжжя.

В обговоренні взяли участь: Володимир Луговий – віце-президент НАПН України; Олена Оржель – менеджер з моніторингу Національного Темпус-офісу в Україні; Олена Горшеньова – менеджер проекту Британської Ради в Україні.

Було відзначено, що у 2008 - 2010 роках наукові установи НАПН України значно розширили та активізували участь у міжнародних наукових заходах, проектах і програмах ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського Союзу, Світового банку, Європейського фонду освіти, Американських рад з міжнародної освіти, Британської ради та інших міжнародних організацій і фондів. Поліпшилася співпраця з дипломатичними представництвами зарубіжних країн, ефективно використовується їхній інформаційний і фінансовий ресурс. Активізувалася співпраця з іноземними членами НАПН України, які представляють 12 країн світу, науковими установами і навчальними закладами Республік Білорусь, Болгарія, Казахстан, Молдова, Польща, Естонської, Латвійської, Литовської, Китайської Народної, Португальської, Словацької, Чеської, Угорської та Французької Республік, Королівств Іспанія та Швеція, Канади, Федеративної Республіки Німеччина, Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки та інших країн, що сприяє розвитку та зміцненню авторитету української педагогічної і психологічної науки на міжнародній арені.

Президія НАПН України, наголошували виступаючі, приділяє особливу увагу розширенню й поглибленню міжнародної співпраці. За останні роки укладено угоди про співробітництво з Національною академією освіти імені И.Алтинсаріна Республіки Казахстан, Польською академією наук, Російською академією освіти, Мінським інститутом управління Республіки Білорусь, Американськими радами з міжнародної освіти, Британською радою в Україні, Німецьким товариством технічного співробітництва, Коледжем ім. Грента МакЮена провінції Альберта, Канада. Проекти угод передано на розгляд партнерським науковим установам Китайської Народної та Угорської Республік. Десятки угод про наукову співпрацю укладено безпосередньо академічними установами з однопрофільними науковими установами і навчальними закладами близького і далекого зарубіжжя (Інститут обдарованої дитини, Інститут психології імені Г.С.Костюка, Університет менеджменту освіти, Інститут професійно-технічної освіти, Інститут педагогіки).

Президія відзначає, що за період 2008 -2010 років, йдеться зокрема у постанові, прийнятій на засіданні,  підпорядковані НАПН України наукові установи значно активізували свою діяльність щодо налагодження та розширення науково-комунікаційних контактів із зарубіжними партнерами. Водночас доцільно розширити участь у міжнародних проектах із зарубіжними партнерами, більш активно співпрацювати з міжнародними організаціями і фондами, що діють в Україні та за її межами. Більшу увагу потрібно приділяти поновленню двосторонніх зв’язків з науковими установами країн близького й далекого зарубіжжя, участі науковців у міжнародних наукових заходах, у конкурсах, що проводять міжнародні організації та фонди-грантодавці. Президія НАПН України постановила інформацію про міжнародне наукове співробітництво Національної академії педагогічних наук України за 2008-2010 роки схвалити і використати в практичній діяльності.

Підготувала Лідія Рапіна

Фото Елеонори Золотарьової


16:00 10.02.2011
вул. Січових Стрільців, 52-А,
Київ, 04053, Україна
e-mail: info@naps.gov.ua